Tapasztalt 3D designer - Amerikai ügyfélkör - Aktív angol használat
Budapest, Kálvin tér
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Belváros || Heti 1 nap Home Office || Amerikai ügyfélkör || Aktív angol nyelvtudás */

Ügyfelünk 3D nyomtatással, 3D szkenneléssel és virtuális valósággal foglalkozó cég. A világ számos vállalatának fejlesztenek innovatív szoftver megoldásokat. Céljuk nem más, mint hogy élre törjenek a digitális tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán.

Jelentkezz és válj te is egy kiváló csapat részesévé 3D designerként!

A feladataid a következők lesznek:
• VR alkalmazásokhoz 3D objektumok készítése
• VR oktatási szimulációs, tréning alkalmazásokhoz design feladatok ellátása
• VR terek berendezése
• Látványtervek készítése kis játékokhoz, oktatási szimulációs alkalmazásokhoz
• UI tervezésben, design munkában részvétel

Partnerünk kiválasztási folyamata két körben zajlik:
• Szakmai elbeszélgetés
• Próbafeladat

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
• Game designer gyakorlat
• Tapasztalat Virtuális Valóság területen

3D modellező szoftver ismeret (az alábbiak közül legalább egy)
• Maya
• Studiomax
• 3D Max
• Blender

Előnyt jelent

• Unity tapasztalat
• Photoshop/Illustrator/Indesign ismeret

Szükséges nyelvtudás

Erős középfokú angol tudás (szóban is)

• A legújabb (Európában még el sem érhető) VR/AR/MR eszközökre való szoftver fejlesztéshez kapcsolodó design feladatok
• Szakmai kihívások
• Fiatal csapat
• Aktuális geek cuccok: 3D nyomtatók, 3D szkennerek, Virtuális Valóság eszközök (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality devices, zSpace, Lenovo Mirage-AR stb.)
• Jó kávé és finom tea, puding, joghurt, túró rudi :)

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz