Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Online C++ fejlesztő (junior, senior)
Budapest 2. kerület (Margit híd közelében)
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Részletes leírás

Backend-es C++ fejlesztők figyelem!
Játékfejlesztő cégnél tudunk egy szuper állást!

- A feladat szuper, a pozíció szuper.
- A cég világszínvonalú tudással és technológiával rendelkezik.
- Trendi A-kategóriás irodában dolgoznak Budán, közel metróhoz, villamoshoz.
- A budai Duna-parton el tudsz biciklizni a melóba.
- Zárt bringatároló és zuhanyzó is van náluk.
- Sportszoba, csocsóasztal, babzsákok, stb.

Ja! és opcionális játéktesztelés minden nap!!!

Mi kell még?! Jelentkezz azonnal!

3 napon belül felhívunk telefonon és megbeszéljük a továbbiakat!

Feladatok:

- Játékmotor magas szintű hálózati kommunikációjának továbbfejlesztése, karbantartása
- Partnercégek online backend platform-technológiájának integrálása a játékmotorba (auto updater, community features, matchmaking, stats collection, monetization)
- Részvétel a cég esetleges jövőbeli saját backend fejlesztési törekvéseiben
- Technológiai trendek követése és javaslattétel ezek megvalósítására a cég játék-technológiájában, fejlesztési folyamataiban és eszközeiben

Minimum tudás:

- Elhivatott programozó: erős C++ OOP tudással Windows (Visual Studio) környezetben, tapasztalattal vagy komoly érdeklődéssel online, szerver- és hálózati programozás iránt
- Technikailag jártas: TCP/IP, többszálúság, kódoptimalizáció, összetett hibák keresése (pl. memóriafelülírás, deadlock, timeout- vagy szinkronizációs problémák) területén
- Alapos: az átgondolt és letisztult, egységes konvenciókat követő programozásban hisz és ezt alkalmazza rutinszerűen
- Csapatjátékos: együttműködik egy agilis csapat tagjaival, de nagyfokú önállósággal is bír

Ideális jelölt:

- C++ programozóként részt vett játékfejlesztésben
- Jártas kliens-szerver és peer-to-peer (p2p) architektúrákban és hálózati protokollokban
- Fejlesztett többféle platformon (pl. Unix/Linux, backend-rendszerek, játékkonzolok, mobil OS-ek)
- Gyakorlott webfejlesztésben (pl. HTML, PHP, Java)
- Jártas relációs és NoSQL adatbázis-rendszerekben
- Átfogó ismeretekkel rendelkezik az informatikai biztonság (IT-security) területén
- Gyakorlott ismert játékmotorok használatában (pl. Unreal, CryEngine, Unity) és egyes alrendszerek fejlesztésében (pl. valósidejű játékszerver, online szolgáltatások, hálózat)
- Gyakorlott agilis, scrum fejlesztési módszertanban
- Részt vett open source fejlesztésben
- Szenvedélyes játékos (multiplayer online játékokkal)

Várjuk szakmai önéletrajzod!

-C++ fejlesztés területén 1-5 év tapasztalat, backend fejlesztői gyakorlat, TCP/IP, többszálúság, kódoptimalizáció, összetett hibák keresése, Visual Studio ismeretek

Értsd jól az írott és beszélt angolt és legalább alapszinten tudj Te is beszélni angolul.

A megbecsülésed tükröző fizetés. Külföldi projektben való részvétel, EU, Amerika, Ázsia. Sok-sok játék, trendi A-kategóriás iroda, sportszoba, csocsóasztal, babzsákok, opcionális játéktesztelés minden nap

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, referenciaként a saját fejlesztések, hobbiprojekt stb.