Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Security Analyst - Hacker
Budapest, XI. kerület

/* Legmodernebb termékek és technológiák megismerése || Izgalmas projektek || Saját ötletek támogatása */

Hackerek, figyelem! Elismert, kis magyar cég keresi információbiztonsági elemzőjét.

Pályakezdők, frissdiplomások, és tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok, munkák:
• Részvétel a legmodernebb telekommunikációs eszközök és egyéb kütyük információbiztonság-technikai elemzésében (hackelésében) a gyártó megbízásából: okostelefonok oprendszere, appok, SOHO eszközök, multimédiás set-top boxok, okostévék, fizetési megoldások, illetve bármi, amiben szoftver fut.

Támogatjuk, hogy saját hackelési ötleteidet is megvalósíthasd.

• Informatikai, villamosmérnöki vagy hasonló területen szerzett végzettség
• Készségszintű programozási tudás
• Megbízható aktív angol nyelvtudás írásban - még jobb, ha képes vagy technikai eredményeidet szóban is előadni!

Szükséges softskill-ek:
• Algoritmikus gondolkodás
• Önálló munkavégzési képesség
• Kezdeményező és kreatív problémamegoldó hozzáállás
• Légy képes önállóan, gyorsan tanulni,
• Kíváncsiság, analitikus szemléletmód, precizitás, fókuszáltság, és affinitás a cybersecurity témaköréhez

• Többféle programozási nyelv, és minél több platform ismerete
• IT biztonsági és kriptográfiai ismeretek
• Sebezhetőségek keresésében, kihasználásában való tapasztalat (forráskód-elemzés, disassembly, reverse engineering, gépi kód)
• Hardveres ismeretek beágyazott rendszerekkel kapcsolatban
• Alapvető elektronikai ismeretek
• IP hálózati ismeretek
• Prezentációs képességek, illetve gyakorlat

Szükséges nyelvtudás

Aktív középfokú angol nyelvtudás

• Izgalmas, nemzetközi ügyfélkör számára végzett projektekben való részvétel, a legmodernebb termékek és technikák megismerése
• Tényleges szakmai fejlődés state-of-the-art technológiákkal való napi szintű munka során, továbbképzések, szakmai kihívások
• Jó hangulatú munka egy kiváló csapat tagjaként
• Rugalmas munkavégzés modern és motiváló munkakörnyezetben
• Átlagon felüli juttatási csomag

Kiválasztási folyamat:
1. Személyes beszélgetés
2. Házi feladat (programozási feladat otthon, kb 1-2 hét)
3. Prezentáció a cég alkalmazottai előtt

Szükséges dokumentumok

Motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz