Repülőgép szimulációs szoftver fejlesztéséhez keresünk mérnököket C/C++ tudással, Linux háttérrel!
Budapest, 11. ker
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Ügyfelünknél lehetőséged van belekóstolni egy nemzetközi projektbe! Repülőgép és orvosi szimulációs szoftverek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnercégünk részére keresünk jó angol nyelvtudással rendelkező C/C++ fejlesztő szakembereket.

A feladatod egy piacvezető katonai és civil döntéshozó-támogató szimulációs rendszer fejlesztése egy földrajzilag tagolt Agile fejlesztői csapat tagjaként.

Kulcs kompetenciák

• Linux rendszerek fejlesztésében való jártasság
• C vagy C++-ben szerzett 2-5 év tapasztalat
• Releváns mérnöki, informatikai végzettség
• Agile csapat tagjaként szerzett jártasság (Scrum, Kanban, Scrumban)

• Egyéb programozási nyelvekben való jártasság (SQL, shell, Python, stb.)
• Német nyelvtudás
• Qt framework ismerete
• Automatikus tesztelési módszerek és eszközökről való tájékozottság (unit testing, functional testing)
• REST API szakismerete

Szükséges nyelvtudás

Erős középfokú angol írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• zöldövezeti irodaház, kilátás a városra,
• vonzó fizetés, érdekes feladatok,
• fiatal, barátságos társaság

Angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány