Group Leader - Folyékony angol - Nagy fejlesztő csapat vezetése - Mérnöki szemlélet
Budapest, 11. kerület

/* Külföldi utazások - 20 fős csapat koordinálása - projekt menedzsment - vezetői képességek kamatoztatása */

Partnerünk globális piacvezető a repülésszimulációs szoftverfejlesztés területén. Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégként keresnek új szakmai vezetőt 20 fős fejlesztői csapatuk élére.

Feladatok:
• Erőforrás és időtervezés, feladatkiosztás
• A helyi és regionális (EU) csoportok működésének összehangolása
• A projektek pénzügyi nyomon követése és a felmerülő kérdések kommunikálása a felsővezetés felé
• Az alkalmazottak megfelelő elégedettségének figyelembe vétele, teljesítményük javításának segítése (a csapat megfelelő felépítése, elégedettsége, munkakörülmények felügyelete)
• Tehetségek kezelése (mentorálás, coaching, képzés)
• A Lean irányelvek követése
• Pályázatok kezelése
• Belső K + F projektek vezetése
• Ügyfelek/partnerek látogatása Németországban, Kanadában (évi 5-6 rövidebb út)

A kiválasztás 3 körös:
1. szakmai interjú
2. online személyiségteszt
3. regionális interjú

• BSc / MSc informatika, villamosmérnök, alkalmazott matematika, fizika területen
• 2-3 éves tapasztalat 10 főnél nagyobb csoportok irányításában
• Összetett szoftverfejlesztési projektekben / termékeken szerzett tapasztalat (UX, DevOps, szoftverfejlesztés, minőségbiztosítás és támogatási szolgáltatások)
• Közepes/nagy multinacionális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

• C++, C# vagy Java fejlesztői tapasztalat
• Német nyelvtudás
• Jogosítvány

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Zöldövezeti, modern irodaház, kilátás a városra
• Izgalmas szakmai és vezetői feladatok
• Vonzó juttatási csomag, éves bónusz
• Céges mobil és előfizetés
• Barátságos, összetartó csapat
• 2 nap Home Office hetente

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz