Iratkozz fel hírlevelünkre!

Security Engineer - Hacker
Budapest, XI. kerület

/* Izgalmas projektek || State-of-the-Art technológiák || Saját ötletek támogatása || Angol munkanyelv */

Elismert, IT biztonsággal foglalkozó magyar cég keresi információbiztonsági mérnökét.

Főbb feladatok, munkák:
• Részvétel a legmodernebb telekommunikációs eszközök és egyéb kütyük információbiztonság-technikai elemzésében (hackelésében) a gyártó megbízásából: okostelefonok oprendszere, appok, SOHO eszközök, multimédiás set-top boxok, okostévék, fizetési megoldások, illetve bármi, amiben szoftver fut.
• Részvétel nemzetközi kutatás-fejlesztési projektekben, mesterséges intelligencia kutatásokban, AI-vel támogatott biztonságtechnikai elemzésekben, tanúsításokban

Támogatjuk, hogy saját hackelési ötleteidet is megvalósíthasd!

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
• Informatikai, villamosmérnöki vagy hasonló területen szerzett diploma
• Készségszintű programozási készség
• Affinitás a cybersecurity témaköréhez

Szükséges softskillek:
• Algoritmikus gondolkodás
• Önálló munkavégzési képesség
• Kezdeményező és kreatív problémamegoldó készség
• Új ismeretek gyors elsajátítására való fogékonyság
• Kíváncsiság, analitikus szemléletmód, precizitás, fókuszáltság

Előnyt jelent

• Többféle programozási nyelv és platform ismerete
• IT biztonsági és kriptográfiai ismeretek
• Sebezhetőségek keresésében, kihasználásában való jártasság (forráskód-elemzés, disassembly, reverse engineering, gépi kód)
• IP hálózati ismeretek
• MI algoritmusok ismerete
• Prezentációs képesség

Szükséges nyelvtudás

Középfokú aktív angol nyelvtudás

• Izgalmas, nemzetközi ügyfelek számára végzett projektekben való részvétel
• Tényleges szakmai fejlődés state-of-the-art technológiákkal való napi szintű munka során, továbbképzések, szakmai kihívások
• Jó hangulatú munka egy kiváló csapat tagjaként
• Rugalmas munkavégzés
• Modern és motiváló munkakörnyezet
• Kimagasló juttatási csomag

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél