Tapasztalt C/C++ fejlesztő - Egyedi személyazonosító megoldás fejlesztése - Linux platform
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Családias környezet II Kiváló munkakörülmények II Alkalmazott II Teljes állás */

Ügyfelünk, egy egyedi High-tech személyazonosító megoldás fejlesztésével foglalkozó innovatív, hazai startup keres tapasztalt C++ fejlesztő kollégát Scrum csapatába.

Feladatok:
• Meglevő alkalmazások továbbfejlesztése
• Új alkalmazások tervezése, fejlesztése
• Elemzésben, architekturális és funkcionális tervezésben való részvétel
• Tesztelést segítő eljárások kifejlesztése, implementálása
• Hibajavítás

Kulcs kompetenciák

• Legalább 2 év C, C++ fejlesztői tapasztalat
• Az alkalmazott technológiák naprakész ismerete
• Ubuntu operációs rendszer ismerete
• Windows SDK használatában szerzett tapasztalat (Windows Credential Provider Framework)
• Kliens-szerver alapú alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Valamilyen csoportos fejlesztést támogató rendszerben való jártasság (Jira, Redmine, stb.)
• Új technológiák önálló elsajátítására való hajlandóság
• Agilis, csapatjátékos hozzáállás
• Objektum-orientált szemlélet

Előnyt jelent

• Beágyazott programozási tapasztalatok
• SQL ismeretek és gyakorlati jártasság
• ORM tapasztalat (Entity Framework, DevExpress Xpo)
• PostgreSQL gyakorlat
• Hálózati kommunikációs protokollok ismerete
• Linux alapú vékonykliens operációs rendszer ismerete
• TFS, Git verziókezelők ismerete

Szükséges nyelvtudás

aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Vonzó bér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kiváló munkakörülmények
• Csöndes, családias környezet, kerttel, terasszal
• Ingyenes parkolás
• Időnkénti Home office lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz