Iratkozz fel hírlevelünkre!

AR fejlesztő - Szimulációs rendszerek
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Szimulátor fejlesztés - Családbarát munkaidő - Zöldmezős projekt - Belső képzések */

Profi vagy C++-ban? Esetleg foglalkoztál már AR fejlesztéssel? Vagy grafikai programozással?
Ha szeretnél egy izgalmas, zöldmezős projekten dolgozni egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, nemzetközi cégnél, akkor jelentkezz még ma!
Partnerünk most 3 fős AR fejlesztő csapatába keres új kollegát a 11. kerületbe.

Feladatok:
• Részvétel egy AR (kiterjesztett valóság) szoftver fejlesztésében, Microsoft Hololens használatával
• A csapat támogatása a tervezésben, és a fejlesztésben
• Termékintegrálásokban, termékdemókban való részvétel (akár külföldön is)

Kulcs kompetenciák

• Magabiztos C++17 tudás
• Legalább 1 év grafikai programozásban szerzett tapasztalat (Direct3D, vagy OpenGL újabb verzióinak használatával)
• Legalább 3 éves natív és / vagy menedzselt szoftverfejlesztési tapasztalat Windows-on és a kapcsolódó Microsoft technológiákon
• Natív fejlesztési tapasztalat Windows-os API-okkal (COM, Win32, UWP, C++/WinRT)
• Hálózatos, és többszálú programozásban szerzett tapasztalat
• C# tudás

Szükséges "Softskillek":
• Jó szervezőkészség
• Proaktív hozzáállás
• Tanulni vágyó személyiség
• Komplex probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

• AR fejlesztésben szerzett tapasztalat
• Microsoft-os technológiák összehangolásában szerzett tapasztalat
• Képfeldolgozó keretrendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
• Korlátozott tápellátású eszközökkel kapcsolatos fejlesztésekben szerzett tapasztalat
• Teljesítmény optimalizálásban szerzett tapasztalat
• Typescript, ASP.NET tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
• Modern hardveres eszközök
• Saját ötletek támogatása
• Családbarát munkaórák
• Rendszeres csapatépítők: síelés, biciklitúrák, gokart, office yoga
• Egészségügyi biztosítási csomag

Ami a feltöltődést szolgálja:
• kosárlabda, ping-pong, csocsó bajnokságok
• grillezés, csokiautomata, kávé :)

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz