Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior Alkalmazásfejlesztő - C++
Budapest, 14. kerület

/* Stabil magyar vállalat || Családbarát || Fejlődési lehetőségek || Szakmai kihívások || Heti 1 nap Home Office */

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal.

Most új senior alkalmazásfejlesztő kollégájukat várják csapatukba! Ha felkeltette érdeklődésedet és szívesen dolgoznál nagyvállalati környezetben, egy remek közösségben, akkor olvass tovább, hogy mik is lennének a feladataid!

Feladatok:
• Nyílt forráskódú irodai szoftvercsomag fejlesztésében való részvétel
• Formátumtámogatási szűrők fejlesztésében való részvétel
• Nyílt forráskódú alkalmazások fejlesztésében való közreműködés

• Felsőfokú informatikai műszaki végzettség (mérnök informatikus), és/vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés (pl. informatikus)
• Legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
• Magas szintű C++ programozási nyelv ismeret
• GNU-fejlesztő eszközök, vagy Visual Studio ismerete

Előnyt jelent

• Analitikus szemlélet
• Jó problémamegoldó képesség

Szükséges nyelvtudás

Alapfokú angol nyelvtudás (szakmai szövegek megértése)

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Cafetéria és béren kívüli juttatások
• Képzések, vizsgák támogatása
• Személyes fejlődés elősegítése
• Heti 1 nap Home Office lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz