Iratkozz fel hírlevelünkre!

Szenior C++ fejlesztő - Haditechnika
Budapest, 11. kerület

/* Szimulátor fejlesztés || Családbarát munkaidő || Kreatív ötletek támogatása */

Hiszel a native programozás erejében? Profi vagy C++-ban, és szeretnél egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, nemzetközi cégnél dolgozni? Jelentkezz még ma!

Partnerünk haditechnikai szimulátor fejlesztéséhez keres most új munkatársakat.

Feladatok:
• Szimulátor fejlesztésében való részvétel, egy Agilis csapat részeként
• Komponensek fejlesztése C++ nyelven
• Kisebb Python feladatok: scriptelés, automatizálás, tesztírás

Kulcs kompetenciák

• Magabiztos C++ tudás - legalább 3 év tapasztalat
• Linux magabiztos ismerete
• CI-koncepciók megértése (Jenkins)
• GIT, vagy más verziókövető ismerete
• Erkölcsi bizonyítvány

Szükséges soft skill:

• Proaktív hozzáállás
• Jó kommunikációs készség
• Erősen kollaboratív magatartás

Előnyt jelent

• Monolitikus rendszerek ismerete
• Tapasztalat szimulációs rendszerekkel
• Qt keretrendszer ismerete
• Unit tesztelésben szerzett tapasztalat
• További programozási nyelvek ismerete (C, Shell, Lua, Python)
• Német nyelv ismerete

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvhasználat

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
• Modern hardveres eszközök
• Saját ötletek támogatása
• Családbarát munkaórák
• Rendszeres csapatépítők: síelés, biciklitúrák, gokart, office yoga
• Egészségügyi biztosítási csomag

Ami a feltöltődést szolgálja:
• kosárlabda, ping-pong, csocsó bajnokságok
• grillezés, csokiautomata, kávé

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz