Iratkozz fel hírlevelünkre!

Computer Graphics Programmer - Játékfejlesztés
Budapest, 14. kerület

/* Díjnyertes játékfejlesztő cég || Kiemelt bérezés || Modern irodaház || Nemzetközi projektek */

Partnerünk egy 2002-ben alakult, többszörösen díjnyertes nemzetközi cég, mely Xbox One, PlayStation 4, és PC-s platformokra fejleszt játékokat.
A 120 fős cég nemrég nyitotta meg irodáját Budapesten, és újonnan alakult 4 fős budapesti csapatukba keresünk most C++ grafikus programozókat. Két prominens online játékuk fejlesztésében vehetsz most részt, ha csatlakozol nemzetközi csapatukhoz.

Főbb feladataid lesznek:
• Új renderelések megvalósítása
• Shaderek megvalósítása
• Hibajavítások
• Optimalizálások

Kulcs kompetenciák

• Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• Kiváló C/C++ tudás
• Kiváló HLSL, GLSL tudás különböző API-okon

Előnyt jelent

• Modern renderelési technológiák ismerete
• Erős matematika alaptudás
(matematikai analízis, koordinátageometria)
• Rendszerszintű gondolkodás

Szükséges Softskillek:
• Érdeklődés számítógépes játékok iránt
• Csapatjátékos attitűd
• Jó kommunikációs készség
• Proaktivitás és nyitottság
• Rugalmasság
• Felelősségteljes személyiség

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Rugalmas munkavégzés
• Kiemelt bérezés
• Teljesítmény alapú bónusz
• Modern irodaház
• Ebéd az irodaház éttermében
• 50%-os fitness bérlet támogatás (1 év után)
• Egészségügyi biztosítás (1 év után - tervezett)
• Parkolási lehetőség

Ügyfelünk kiválasztási folyamata két körből áll:
• Online teszt
• majd személyes interjú

Szükséges dokumentumok

Angol szakmai önéletrajz, és referenciák