Iratkozz fel hírlevelünkre!

Junior C#/.NET fejlesztő - Debrecen
Debrecen
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Junior .NET - B2B szoftvermegoldások - Szakmai képzések - Debreceni iroda */

Ügyfelünk a mobil B2B szoftvermegoldások egyik vezető szolgáltatója a raktározás, a logisztika, a gyártás, az értékesítés, az értékesítés utáni terepszerviz és a projektmenedzsment területén. Mobil informatikai megoldásokat fejleszt, és ez a mobilitás-rugalmasság nemcsak az üzleti megoldásaikra jellemző. Elég nagyok ahhoz, hogy megbízhatóak legyenek, de kicsik annyira, hogy a te egyéniséged is látható színfoltja legyen a vállalat életének.
Van egy helyük számodra, a végleges szerepedet azonban te határozod meg.

Magyarországon 25 fővel dolgoznak, azonban nemzetközi szinten 215 munkatárs segíti a napi munkát.

Friss diplomások jelentkezését is várjuk!

Feladataid lennének:

• Egy vezetőfejlesztőkből, projektmenedzserekből és megoldás tanácsadóikból álló csapat részeként fejlesztenél testreszabásokat a raktározás és gyártás területén ügyfélprojektekben.
• A termékeikben meglévő struktúrákat fogod használni. Olyan eszközöket kell alkalmaznod, mint a unit testek, code review és pair programming a kiváló minőségű eredmények elérése érdekében.
• Interfészeket fejlesztenél és támogatnál olyan ERP-rendszerekhez, mint az SAP Business One, SAP, Microsoft Dynamics vagy proALPHA. C# backendben fejlesztenél interfészeket (OData, adatbázisok, stb.), valamint on- és offline működésre alkalmas alkalmazásokat.
• Szükséged lesz továbbá T-SQL, C# és Microsoft stack használatára.

Kulcs kompetenciák

• Bsc diploma informatikai/mérnöki területen
• Elkötelezett vagy a tiszta kód írása iránt
• Jó analitikai készségekkel rendelkezel
• Képes vagy a szoftverek skálázható és szilárd struktúrákban történő tervezésére
• Alaptapasztalataid vannak a szoftverfejlesztés terén, pl. C# nyelvvel és adatbázisokkal
• Ismersz fejlesztési eszközöket, például Visual Studio, SQL Server Management Studio
• Alapvető ismeretekkel rendelkezel a hálózati technológiáról és topológiáról

Szükséges készségek:

Ügyfelünk szeret elkötelezett munkatársakkal dolgozni, akik nem futnak el a kihívások elől, és képesek hinni abban, hogy közös erővel jobbá tehetik a folyamataikat kívül és belül. A kölcsönös elfogadást nagyra értékelik, türelmesek egymással, ha nem pont olyan minden, ahogy szeretnék.

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• ERP, logisztikai ismeretek
• CI tapasztalat előny (TeamCity)
• Verziókezelési tapasztalat előny (SVN, Mercurial)

Szükséges nyelvtudás

Középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban

Munkavégzés helye

Debrecen

• Kollegiális és korrekt csapat, amely együtt ünnepli a sikereket
• Perspektíva előrelépési lehetőségekkel egy jövőbiztos iparágban, egy megbízható, stabil cégnél
• Egyéni és szakmai képzés, valamint kreatív környezet, ahol teret kapnak az új ötletek is
• További extrák, mint például ergonomikus munkahelyek, rugalmas munkaidőmodellek, vállalati és sportesemények, németországi központunkban tréningek

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz