Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt Backend Fejlesztő - E-commerce platform
Budapest, 10. kerület

/* Szakmai kihívások - Összetartó csapat - Nagyforgalmú e-kereskedelmi rendszerek */

Szeretnél egy nemzetközi érdekeltségű cégben dolgozni? Kibontakoztatnád innovatív ötleteidet?

Partnerünk külföldi idegenforgalmi cégek, légitársaságok, és pénzügyi vállalatok számára fejleszt személyre szabott e-kereskedelmi alkalmazásokat.
30 fős fejlesztői csapatukba keresünk most új kollegát.

Feladatok:

• Pénzügyi rendszerek fejlesztése, tesztelése, illetve telepítése on-premise és felhőalapú platformokon
• ASP.NET MVC / WebAPI alkalmazások fejlesztése
• Automatizált unit teszt esetek, és tesztadatbázis létrehozása
• Részvétel a PCI DSS biztonsági szabványok betartásában

Szükséges "Softskill" :
• Jó kommunikációs készség

• Legalább 5 éves tapasztalat webes alkalmazások fejlesztésében (.NET, C #)
• SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat
• Az alábbi technológiák közül minél többen való jártasság: ASP .NET MVC, WebAPI, Web Forms, Typescript, JavaScript MVC, illetve web API-k alapvető ismerete
• Webszolgáltatások (SOAP, REST) magas szintű ismerete
• DevOps gondolkodásmód
• CI/CD ismeretek
• Magas rendelkezésre állású rendszerek vagy nagy forgalmú webes alkalmazások tervezése
• Tervezési minták ismerete

Előnyt jelent

• NoSQL tapasztalat
• SQL Server tapasztalat felhő alapú megoldásokban
• Webalkalmazások skálázhatósága
• DevOps tapasztalat
• Az e-kereskedelmi alkalmazásokra vonatkozó biztonsági elvek ismerete
• Nemzetközi fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Összetartó csapat, jó hangulat
• Jelenleg teljes Home Office lehetőség
• Képzések, vizsgák támogatása
• A-kategóriás, jól megközelíthető, modern irodaház
• Magas rendelkezésre állású, nagy forgalmú rendszerek fejlesztésében való részvétel

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz