Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior .NET szoftverfejlesztő - Pénzügyi szektor
Budapest, 13. kerület

/* Pénzügyi szektor - Szoftverfejlesztés - Cafeteria - Prémium kifizetések */

Pénzügyi szektorban tevékenykedő, több, mint 20 éves múlttal rendelkező partnercégünk keresi új munkatársát, .NET szoftverfejlesztői munkakörbe.

Főbb feladatok:

• Back-end és front-end programozási feladatok
• Dokumentálási feladatok
• Oracle adatbázis által kiszolgált WinForms alkalmazás fejlesztés

Kulcs kompetenciák

• Informatikai vagy mérnöki végzettség
• Legalább 3 év .NET, C# fejlesztésben szerzett tapasztalat
• Pénzügyi folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat
• PL/SQL, Oracle adatbázis ismeret
• WCF, ORM tapasztalat

Szükséges softskillek:

• Pontos, megbízható munkavégzés
• Elemző és logikus gondolkodásmód
• Rendszerszemlélet
• Önfejlesztésre való igény
• Kiváló problémamegoldó készség
• Kiváló kommunikációs készség
• Dinamizmus

• Legalább 5 év pénzügyi folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás írásban

Amit a megbízónk kínál

• Stabil háttér
• Fejlődési lehetőségek
• Cafeteria, prémiumok
• Heti 3-4 nap távmunka
• Sportkártya
• Egészségügyi szűrővizsgálatok

Kiválasztási folyamat:

• Egykörös szakmai interjú

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz