Iratkozz fel hírlevelünkre!

Unity szoftverfejlesztő - C# - VR szoftverek
Budapest

/* Legújabb VR eszközök - Izgalmas, innovatív fejlesztések - Amerikai ügyfélkör - Egészségügyi biztosítási csomag */

Díjnyertes, 3D-s technológiákkal és virtuális valósággal foglalkozó céghez keresünk új kollegát, kiváló 10 fős fejlesztői csapatukba.

Tehetséges juniorok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- VR megoldások fejlesztése Unity3D engine segítségével, C# nyelven
- VR content app fejlesztés high-end VR eszközökre

Kulcs kompetenciák

• Unity ismerete
• Erős C# programozási tudás
• Erős matematikai és logikai készség
• Legalább 1 év fejlesztői tapasztalat
• Szakirányú felsőfokú végzettség (legalább BSc diploma, vagy végzős BSc hallgató)

Szükséges softskillek:
• Önálló munkavégzés
• Precizitás
• Erős csapatjátékos képesség
• Rugalmasság

Előnyt jelent

• Korábbi tapasztalat VR/AR fejlesztésben
• Tapasztalat 3D engine fejlesztésében vagy 3D objektum kezelésben
• OpenGL ES2 ismeret
• Játékfejlesztői múlt
• Design patterns és/vagy UML ismeret
• Multiplatform szemlélet

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• High-end VR eszközökre való szoftverfejlesztés
• Izgalmas, innovatív projektek
• Fiatal, dinamikus csapat
• Mentor program
• State-of-the-Art 3D nyomtatók, 3D szkennerek és VR eszközök használata
• Könnyen megközelíthető iroda
• Jól felszerelt konyha és teli hűtő
• Egészségügyi biztosítási csomag
• Hosszútávú, biztos lehetőség - alacsony fluktuáció

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz