Iratkozz fel hírlevelünkre!

Junior .NET fejlesztő - Debrecen - Raktárinformatika
Debrecen
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Junior .NET - Szakmai fejlődési lehetőség - Kötetlen munkaidő - Home Office - Nemzetközi csapat - Ipar 4.0 */

Fontos számodra a szakmai fejlődés lehetősége? Vonz a kötetlen munkaidő? Dolgoznál hosszútávon is otthonról, minimális bejárással?

Nemzetközileg is elismert partnerünk a gyártás, raktározás, és értekesítés területén kínál innovatív szoftveres megoldásokat gyártócégek számára. A húsz éves múlttal rendelkező, közel 200 fős cég tíz fős debreceni fejlesztői csapatába keresünk most új kollegákat Ipar 4.0-ás megoldások fejlesztéséhez.

Friss diplomások jelentkezését is várjuk! Remek fejlődési lehetőség vár partnerünknél. Ideális környezet junior fejlesztők számára.

Feladatok:

• Raktárinformatikai rendszerek fejlesztése
• .NET alapú, szerver-vékony kliens felállású raktározási rendszer hibajavítása
• Új dobozos termékek fejlesztése
• Szakmai dokumentációk készítése

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.

Kiválasztási folyamat:
1. Tesztfeladat (otthon elkészíthető)
2. Két körös, HR és szakmai interjú

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük veled a kapcsolatot!

Kulcs kompetenciák

• C# programozásban szerzett tapasztalat
• .NET keretrendszer ismerete
• Visual Studio ismerete
• SQL adatbázis ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Szükséges Soft Skillek:
• Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
• Erős csapatjátékos hozzáállás
• Hatékony otthoni munkavégzés képessége

Előnyt jelent

• Felsőfokú informatikai végzettség
• ASP.NET MVC fejlesztési tapasztalat
• Javascript/HTML/CSS fejlesztési tapasztalat
• Szoftvertesztelési tapasztalat (NUnit)
• Verziókezelő rendszerek ismerete (Mercurial, Tortoise HG)
• Jegykezelő rendszerek, Atlassian termékek használatában szerzett tapasztalat
• CI/CD fejlesztési elvek ismerete (TeamCity)

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye

Debrecen

Amit a megbízónk kínál

• Kötetlen munkaidő
• Személyes fejlődés támogatása
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Belső képzések, mentorálási program
• Angol nyelvtanfolyamok, szervezett angol nyelvű beszélgetések
• Parkolási lehetőség
• Reggeli gyümölcs és kávé
• Németországi kiutazási lehetőség (évente 1-2x)

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz