Standard C# és AngularJS - Üzleti alkalmazás fejlesztő - Pénzügyi szektor
Budapest, 13. kerület

/* Előrelépési lehetőség || Készségfejlesztő tréningek || Alkalmazott vagy Alvállalkozó || Modern irodai környezet || Teljes állás */

Partnercégünk 350 fős magyar tulajdonú cég, könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. További 100 fővel, több országban - Szlovákiában, Csehországban, Romániában - is jelen vannak. A fejlesztői csapat 5 főből áll, junior és senior fejlesztőkből vegyesen. Ezt a csapatot szeretnék kiegészíteni egy 2-3 éves tapasztalattal bíró full stack (.NET + AngularJS) fejlesztő személyében.

Az új kolléga feladatai az alábbiak lesznek:
• A cég egyedi alkalmazásainak fejlesztése
• Már meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
• Alkalmazások integrációja
• Folyamatok automatizálása
• Fejlesztések tesztelése és dokumentációja

Kulcs kompetenciák

• Fejlesztői szakirányú végzettség/tanulmány
• minimum 2 év C# fejlesztésben szerzett tapasztalat és SQL gyakorlat
• AngularJS-ben való jártasság

Előnyt jelent

• Releváns felsőfokú végzettség

Szükséges "soft skillek":
• képesség az önálló munkavégzésre
• erős szolgáltatói szemlélet
• Kreativitás, problémamegoldó készség
• Megbízhatóság, precizitás

Szükséges nyelvtudás

középszintű angol szóban és írásban

• Félévente történő teljesítményértékelés alapján előrelépési lehetőség
• Részvételi lehetőség személyes készségfejlesztő tréningen
• céges laptop és mobil
• sokszínűen felhasználható cafeteria keret
• gyümölcsnap, ingyen meleg italok, kávé
• éttermi, edzőtermi dolgozói kedvezmények
• rengeteg közösségi esemény (saját Party Divízió, Borklub, túracsoport, csapatsportok támogatással, stb…)

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül. Kiválasztási folyamat:

1. Tesztírás (1,5 óra)
2. Személyes interjú (fejlesztő csapat vezetője, CIO és HR)
3. Ajánlatadás
Az ügyfél kiválasztási folyamata 2 hetet vesz igénybe, melyet tanácsadóink végig kísérnek és segítenek!

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal, és felvesszük veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz