Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

C# területre keresünk Senior fejlesztő kollégát szállodaipari fejlesztéshez, most épülő csapatba!
Budapest, 11. kerület

A cég egy angol vállalat magyarországi telephelyeként működik. A budapesti csapat a mindennapi munka során együtt fejleszt a külföldi kollégákkal.

Amit az „anyacégről” tudni érdemes: a szállodaipar meghatározó szereplője, világszerte 20 000 ügyféllel, melyek legtöbbje nagy utazásszervező vagy online foglalási rendszert működtető cégek, és melyek nagy része API-on keresztül kapcsolódik a cég saját foglalási platformjához. A társaságnak kb 12 ezer direkt szerződése van hotelekkel, de az aggregált portfólió további 130 ezer szálláshelyet tartalmaz 10 000 helyszínen a világ minden táján.
Naponta 80 millió keresést és több, mint 4000 foglalást kezel a rendszer, és ez az igény folyamatosan nő.

Alkalmazotti státuszban és vállalkozóként is elláthatók a feladatok.

Feladatok:
• Utazással kapcsolatos honlapok keresési funkcióját felhasználóbaráttá tenni annak érdekében, hogy a keresés hatékonyabb legyen.
• VB.NET &SQL alapú szoftver implementálása GridGain/Apache Ignite környezetbe.
• Későbbiekben az üzleti feltételeknek megfelelően kell változtatni a már kialakított platformot.
• CI/CD alapú végtermék létrehozása
• Szoftver tesztelés (BDD és TDD használatával)
• Újraírható C# kód írása
• Minőségi kódolás, automatizálás
• Agilis módszertan alkalmazása

Szükséges "Softskillek":
Az ideális jelölt
• Proaktív, képes az önálló, folyamatos munkára.
• Jól kezeli az idejét, képes egyszerre akár több feladatra is koncentrálni.
• Ügyfélcentrikus, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.
• Rugalmas és pragmatikus szemlélettel rendelkezik.
• Analitikusan közelíti meg a problémákat, jó szervezési készségekkel rendelkezik.

Kulcs kompetenciák

• Legalább 5 év C# fejlesztői tapasztalat
• Tapasztalat nagy volumenű tranzakciókat kezelő rendszerekkel
• Jól működő, többszálú programozásban, elosztott rendszerekben szerzett tapasztalat
• Objektum Orientált Programozási szemlélet
• Clean kód írása későbbi felhasználásra C#-ban
• Rendszertervezői minták ismerete
• Tapasztalat agilis módszertannal dolgozó környezetben

Technológiai ismeretek:
• Bitbucket, Git, SVN, and Mercurial verziókban való jártasság
• Microsoft SQL Szerver ismerete
• .Net Framework 4.6 ismerete
• VisualStudio ismerete
• Message Orientált Middleware (RabbitMQ and/ Or Kafka Experience of other MoM/MQ, TIBCO, MSMQ) ismerete
• SQL és TSQL Query ismerete
• XML / JSON ismerete
• Apache Cassandra ismerete
• CI és BDD/TDD set up ismerete

• Utazási ágazatok ismerete, hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
• Pénzügyi kereskedelmi és szerencsejáték rendszereket fejlesztő csapatban szerzett tapasztalat

• ProtocolBuffers
• HTTP alapú RESTful Interfaces
• Integráció Non-Java rendszerrel (pl: Microsoft .NET)
• SQL Server 2008+ és adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat
• Apache Spark / Storm
• ElasticSearch
• MongoDB
• CLR alapjai

Szükséges nyelvtudás

Erős angol tudás, szóbán és írásban is elvárt

Amit a megbízónk kínál

• kiemelt bérezés
• könnyen, megközelíthető iroda, a villamos az épület előtt áll meg
• kedvezményes ételfogyasztás az iroda éttermében
• fitness termek kedvezményes igénybevétele
• fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
• +5 nap fizetett szabadság a törvényben előírt mennyiségen felül
• BKV bérlet, fitness bérlet
• igény esetén heti 1 home office nap (próbaidő lejárta után)
• Munkaidő 09:30-18:00 között

Fényképes angol szakmai önéletrajz, melyben a jelölt kifejti eddigi projekt tapasztalatait.