Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

UI integrátor pozícióba keresünk tehetséges, kalandvágyó, C# ismeretekkel rendelkező junior kollégát nemzetközi Ügyfelünknek!
Budapest, 11. kerület, projekttől függően utazási lehetőség

Sokat utazol? Vagy csak mindig is erre vágytál? Mit szólnál, ha a munkádat is összeköthetnéd vele? Ne habozz jelentkezni!

Feladatok
• Repülőszimulátorok kezelőrendszerével foglalkozó fejlesztői csapat munkájában való részvétel
• WPF alapú saját fejlesztésű GUI környezetben GUI oldalak létrehozása, azok összekötése a szimulációval

Szükséges "Softskill"
• Önállóság és gyors tanulási készség, jo problemamegoldas

Kulcs kompetenciák

• Legalább alapszintű C# tudás
• Rugalmas utazási hajlandóság, elsősorban Kanadába

Előnyt jelent

• .NET technológiák ismerete
• WPF ismerete
• GUI tesztelésben szerzett tapasztalat
• Programozási nyelvek mélyebb ismerete (C#, C++, Java, ADA, Python, stb.)
• Francia nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz.