Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Delphi fejlesztőt keresünk biztosító partnerünkhöz a belvárosba!
Budapest

Multinacionális partnerünk 18 országban van jelen, több mint 12000 munkatárssal. Erős piaci pozícióval rendelkezik a cég, hazai és nemzetközi porondon egyaránt.

Az új kolléga feladata az új információs rendszerek kifejlesztése és az ehhez kapcsolódó segédprogramok, interfészek és egyéb irodai alkalmazások fejlesztése az üzleti követleményeknek megfelelően.

Feladatok:
• Rendszertervezés és elemzés
• Rendszerellenőrzés és dokumentáció
• Szoftvertelepítés és -karbantartás az ügyfél igényei szerint
• Az üzleti felhasználók támogatása a követelmények specifikációjában

Soft Skillek:
• Nyílt személyiség és jó kommunikációs készség
• Proaktív, eredményorientált és csapatjátékos
• Kitűnő hibaelhárítási készségek

Kulcs kompetenciák

• BSC diploma számítástechnikai területen
• Minimum 2 éves tapasztalat Delphiben (2009-es vagy újabb)
• Windows asztali alkalmazásfejlesztési tapasztalat
• Microsoft SQL Server 2008+ tapasztalat
• Adatmodellek és adatelérési rétegek tervezése és megvalósítása

Előnyt jelent

• Microsoft Dynamics CRM fejlesztési tapasztalat
• Biztosítási / pénzügyi iparági tapasztalat
• Tapasztalat a szolgáltatásorientált architektúrához (SOA)
• Tapasztalatok az automatizált tesztelési keretekkel

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol írásban való megértése

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Profi támogató környezet, agilis munkavégzéssel
• Sok kihívás és rengeteg lehetőség multinacionális környezetben
• Versenyképes fizetés
• Lehetőség egy elismert, sikeres és nemzetközileg is ismert céghez való csatlakozásra

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz