Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior C# programozót keresünk ERP rendszer fejlesztésére pénzügyi érdeklődéssel!
Budapest, 7. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Ügyfelünk vállalatirányítási rendszert fejleszt KKV-k számára. Már több mint 20 éve van jelen ezen a piacon. A cégben 12 fejlesztő és 15 tanácsadó van. Scrum és vízesésmodell szerint dolgoznak, illetve egy saját fejlesztésű ticketing rendszerrel. MSSQL-t és 2015-ös Visual Studiot használnak.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkakör:
• Előre meghatározott pénzügy / számvitellel kapcsolatos feladatok elkészítése.
• Előforduló hibák okainak feltárása, megbeszélés után, azok kijavítása.
• Távlati cél: ERP rendszer pénzügyi gerincfolyamatának továbbfejlesztésben való részvétel.
• Esetenként ügyfélhez való utazás. (Székesfehérvárra is)
• Tesztelés

Szükséges Softskillek:
• Önfejlődésre való igény
• A problémákhoz való agilis hozzáállás
• Asszertív kommunikáció

• BSC/MSC mérnök-infó, gazdinfó, villamosmérnök végzettség, DE folyamatban lévő MSC-s tanulmány nem akadály!
• Érdeklődés a pénzügy / számvitellel kapcsolatos témák iránt. A megszerzett tudás elmélyítése.
• C# fejlesztésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat.
• Adatbázis ismeret: MSSQL

Előnyt jelent

• ERP fejlesztésben jártasság
• Számlázó program fejlesztésben jártasság

Szükséges nyelvtudás

Angol alapfok

Amit a megbízónk kínál

• Fiatalos csapat, jó munkalégkör
• Pénzügyi és számviteli képzés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz