Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Vezető fejlesztőt keresünk .net-es környezetbe egy K+F területen működő céghez!
Budapest, 9. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Az cég internetkutatással és tanácsadással foglalkozik, azon belül piackutatás, adattárház kialakítás és adatbányászat, mobil hálózat mérés és hitelesítés szolgáltatás (eNCloud termékek) területén nyújt segítséget. A légkondicionált iroda Budapest szívében található.

Minimum 5 éves szoftverfejlesztési gyakorlattal rendelkezel .Net, SQL, illetve elosztott és cloud rendszerek területén? A szükséges felsőfokú végzettséged is megvan hozzá? Szeretnél egy jó hangulatú, dinamikus csapat vezetője lenni?

Ha a feltett kérdésekre igen a válaszod, akkor ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz!

Feladatok:
• Javaslattétel az egyes projektek fejlesztési
folyamatában alkalmazandó technológiai
lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati
megvalósítására
• Új komponensek és alkalmazások
kidolgozása
• A követelmények technikai megfogalmazása
és optimalizált megoldási javaslatok
kialakítása, alkalmazás tervezés
• Erőforrásbecslés a projektcsapatokkal
történő együttműködés során
• Specifikációk megfogalmazása
• Projekt csapatok technikai támogatása
• Javaslattétel az informatikai megvalósításra

Kulcs kompetenciák

• IT területen szerzett felsőfokú végzettség
• Szoftverfejlesztési életciklust átfogó
ismeretek
• Legalább 5 év .NET szoftverfejlesztési gyakorlat
• Széleskörű informatikai tapasztalat és technológiai rálátás:
- Webes technológiák
- SQL, No-SQL technológiák
- Elosztott rendszerek
- Cloud rendszerek (e.g. OpenStack,
Azure, AWS, GCE)

Előnyt jelent

• Git verziókezelés ismerete
• JIRA
• jogosítvány
• csapatmunka képességek
• pontosság

Szükséges nyelvtudás

szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• fejlődési lehetőség
• jó hangulat
• dinamikus csapat, fiatalos társaság
• folyamatos szakmai kihívások
• versenyképes fizetés

Szükséges dokumentumok

Fényképes, szakmai önéletrajz