Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior tesztfejlesztő mérnök repülés szimulációs területre (C#)
Junior tesztfejlesztő mérnök repülés szimulációs területre  (C#)
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Szereted a szimulációs játékokat? Játszottál a FlightGearrel, az Arma-val, az X-Plane-nel, a Battlestar Galactica-val és egyéb harci játékokkal? (Az se baj, ha nem.)
Tudsz C#-ban programozni?
Ismersz jó kis tesztelési módszereket és tesztkörnyezeteket?
Akkor megtaláltuk az ÁLOM-ÁLLÁSOD!!!

Repülőgép szimulációs, harcászati és orvosi szimulációs szoftverek tesztjeinek fejlesztése a feladat.
Utazhatsz majd Nyugat-Európába és Észak-Amerikába is!
Az iroda panorámás, Budán van a hegyen, zöldövezetben, 5 percre a Déli pályaudvartól.
A csapat jó, a hangulat jó, mi kell még?
Ha időközben fejlődni is szeretnél, képzéseken is részt vehetsz.

Feladatok:

- Xml alapú tesztesetek létrehozása és módosítása
- Automatizált tesztelési környezet fejlesztése, c# alapon
- Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel

Elvárások:

- Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- C# programozás terén szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
- Tesztelési módszerek ismerete (unit testing)
- Tesztkörnyezet fejlesztése, tesztadatok karbantartása
- Önállóság és gyors tanulási készség
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Előny:

- WPF, WCF és .NET technológiák ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)
- Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- automatikus GUI tesztelési ismeret

3 napon belül felhívunk telefonon és megbeszéljük a továbbiakat!

Kulcs kompetenciák

C#, XML, tesztelési módszerek, tesztkörnyezetek ismerete

Előnyt jelent

Automatikus GUI tesztelési ismeret
WPF, WCF és .NET technológiák ismerete
Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)
Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Angol középfokú nyelvtudás (írásban és szóban)

A szakértelmed megbecsülését tükröző juttatási csomag, utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába, szakmai és nyelvi képzések (angol, német, francia), érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz