Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior .Net, MVC fejlesztő (3. kerület)
Budapest, 3. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

A magyar IT tanácsadói piac vezető szereplője részére keresünk junior fejlesztőket határozatlan időtartamra, alkalmazotti szerződéssel, K+F projektre.

Feladatok:
• programozási és tesztelési feladatok önálló végrehajtása,
• elvégzett programozási feladatok dokumentálása,
• felhasználói dokumentáció készítése, felhasználók éles üzemi támogatása,
• feladatok végrehajtásához szükséges új ismeretek önálló megszerzése,
• belső (céges működést támogató) adminisztratív feladatok elvégzése.

Minimum elvárt tudás:
• folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok, vagy végzettség (villamosmérnök, vagy informatikus),
• 1-3 éves munkatapasztalat,
• Linux, Windows operációs rendszerek ismerete,
• MS SQL, MySQL adatbázis-kezelő ismerete,
• IT szabványok (XML) ismerete

• számítási felhő (cloud) alapú szolgáltatások ismerete (Amazon vagy Azure),
• ASP.NET MVC ismerete,
• csoportmunka támogató rendszerek használata (Team Foundation Server, feladat nyilvántartó)

aktív, írásban és szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás

teljesítményarányos, versenyképes fizetés, • magas szintű szakmai háttér, • széles körű szakmai fejlődési lehetőség, • egyéni kezdeményezések támogatása.

Szükséges dokumentumok

fényképes szakma önéletrajz