Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt Business Analyst - E-commerce platform
Budapest 10. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Alkalmazott - Vállalkozó - Home Office - Összetartó csapat - Nemzetközi ügyfelek */

Partnerünk külföldi idegenforgalmi cégek, légitársaságok, és pénzügyi vállalatok számára fejleszt személyre szabott e-kereskedelmi alkalmazásokat.

Ügyfelünk olyan üzleti elemzőt keres, akit érdekel hogyan működik az utazási ágazat, és szívesen kommunikál külföldi ügyfelekkel. Az új kollega részt vesz majd a cég árképzési és erőforrás gazdálkodási stratégiájának fejlesztésében is.

Vállalkozók jelentkezését is várják!

Feladataid az alábbiak lesznek:
• Partnerekkel való kapcsolattartás
• A megrendelők igényeinek felmérése, és a fejlesztési csapattal együttműködve új termékek és megoldási javaslatok létrehozása
• Üzleti partnerektől beérkező kérések, problémák és javaslatok kezelése
• Agilis / Scrum meetingek szervezése, a fejlesztési határidők betartatása
• Átvételi tesztek készítése, UAT tesztelés, mielőtt az alkalmazás piacra kerülne
• Specifikációk elkészítése
• Termékbevezetések menedzselése
• Az új megoldások sikerének mérése, és értékelése
• Minden szükséges változtatás dokumentálása, és kommunikációja az ügyfél felé

Kulcs kompetenciák

• 3-4 év business analyst vagy rendszerelemzői tapasztalat
• Főiskolai, vagy egyetemi végzettség releváns területen

Szükséges softskillek:
• Nagyon jó problémamegoldó készség
• Erős kommunikációs készség
• Proaktív, felelősségteljes hozzáállás

Előnyt jelent

• Azure DevOps / TFS ismeret
• Alapszintű SQL/ NoSQL ismeretek
• Agilis módszertan magasfokú ismerete
• HTML és UI alapfokú ismerete

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Összetartó csapat, jó hangulat
• Jelenleg teljes Home Office lehetőség
• Képzések, vizsgák támogatása
• A-kategóriás, jól megközelíthető, modern irodaház
• Magas rendelkezésre állású, nagy forgalmú rendszerek fejlesztésében való részvétel

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz