Iratkozz fel hírlevelünkre!

Junior Business Analyst - SAP - Élelmiszeripar
Budapest

/* Hosszútávú nemzetközi projektek - Élelmiszeripar - Fejlődési lehetőség - Belső tréningek - Junior/Pályakezdő */

Svájci központú, vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnercégünk főként piacvezető élelmiszeripari nagyvállalatok számára kínálja megoldásait. Öt országban képviselteti magát, és jelenleg a hazai kihelyezett vállalat csapatába keresünk új munkatársakat.
Az új kolléga egy 5-10 fős csapatba kerül náluk, ahol lehetősége nyílik majd hosszútávú, nemzetközi projekteken dolgozni.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

• Üzleti igények elemzése, a fejlesztői csapat támogatása
• Az üzletben érdekelt stakeholderek támogatása, költségszámítások készítése
• Funkcionális specifikációk és tesztelések előkészítése, fejlesztések nyomonkövetése és tesztelés a fejlesztőkkel
• Projekt menedzsment: tervezés, kivitelezés, monitorozás, projektzárás
• Tudásátadás és támogatás, az implementálást követően
• Termékmenedzser támogatása (vízió, roadmap kialakítása; backlog priorizálás, felhasználói tesztek szervezése, tréningek szervezése; storyboarding, wireframing, prototipizálás; funkcionális specifikációk, tesztesetek, teszt eredmények biztosítása; termékbemutatók előkészítése; versenytárs figyelés)

Kulcs kompetenciák

• Gazdasági, informatikai vagy élelmiszermérnöki diploma
• Analitikus gondokodásmód, folyamatszemlélet
• Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
• Képesség a nemzetközi környezetben való munkavégzésre

Előnyt jelent

• Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban is

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Barátságos, professzionális, nemzetközi csapat
• Rugalmas munkahely
• Szakmai és nyelvi képzések
• Tanulási, fejlődési lehetőségek
• Külföldi workshopok
• Utazási lehetőségek
• Év végi teljesítmény alapú mozgóbér
• Egészségbiztosítási tagság

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz