Iratkozz fel hírlevelünkre!

Élelmiszeripari mérnök - SAP tanácsadó
Budapest

/* Svájci központú cég - Nemzetközi, innovatív projektek - Professzionális csapat - Élelmiszeripar */

Svájci központú, vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnercégünk főként piacvezető élelmiszeripari nagyvállalatok számára kínálja megoldásait. Öt országban képviselteti magát, és jelenleg a hazai kihelyezett vállalat csapatába keresünk új munkatársakat.
Az új kolléga egy 5-10 fős csapatba kerül náluk, ahol lehetősége nyílik majd hosszútávú, nemzetközi projekteken dolgozni.

Feladatok:

• SAP PLM modulokkal kapcsolatos fejlesztési projektek irányítása és támogatása
• Részvétel az SAP PLM modulok validálásában és verifikálásában
• Részvétel termékmegoldások tervezésében
• Funkcionális specifikációk, tesztesetek készítése
• Ügyfél igényeinek folyamatos nyomonkövetése és módosítási javaslatok készítése
• Fejlesztési folyamatok nyomon követése
• Alkalmazástesztelések szervezése (user acceptance testing, end-to-end testing, go-live support)
• Stakeholderek támogatása (technikai problémák megoldása)
• Változások menedzselése (Change Request Management)

• Élelmiszermérnöki, vegyészmérnöki, vagy hasonló területen szerzett diploma
• Minimum 1-1,5 év projektmenedzserként szerzett tapasztalat
• Képesség az üzleti folyamatok megértésére
• Analitikus gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség
• Képesség a nemzetközi környezetben való munkavégzésre

• Informatikai rendszerek és IT szolgáltatásokhoz kapcsolódó ticketing rendszerek ismerete (Service Now), Change Request Management
• SAP on premise Hana Live, SAP Solution Manager (Solman), SAP ABAP, WEBDYNPRO, FIORI, vagy SAP RM, EHS ismerete
• Üzleti elemzés, üzleti megoldások területén szerzett tapasztalat élelmiszeriparhoz kapcsolódóan
• Agilis módszertan ismerete

Szükséges nyelvtudás

Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban is

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Barátságos, professzionális, nemzetközi csapat
• Rugalmas munkahely
• Szakmai és nyelvi képzések
• Tanulási, fejlődési lehetőségek
• Külföldi workshopok
• Utazási lehetőségek
• Évvégi teljesítmény alapú mozgóbér
• Egészségbiztosítási tagság

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz