Iratkozz fel hírlevelünkre!

IT Biztonsági Elemző - Pénzintézeti szektor
Budapest, 13. kerület

/* Hosszú távú lehetőség || Kötetlen munkarend || Családbarát munkahely || Szakmai képzések */

Szeretnél egy változatos feladatokkal teli munkakörben dolgozni? Szívesen dolgoznál egy nagy múltú nemzetközi cégnél?

Nemzetközi pénzintézeti ügyfelünk bővülő csapatába keresünk most új, IT biztonsági elemző munkatársat.

Feladatok:
• Biztonsági események észlelése, elemzése és kezelése, az infrastruktúra monitorozása, riportok készítése
• IT biztonsági aktualitások követése (sebezhetőségek, 0day exploitok, malware-ek) és a detektálásukhoz szükséges szabályok leképezése a pénzintézet környezetére
• Biztonsági Chain és incidenskezelés
• IT kockázatelemzések készítése, IT kockázatok dokumentálása és jelentése a group incidensmanagement rendszerben
• Biztonsági elemző és felügyeleti rendszereket támogató technológiák használata:
- Malware elemzés
- Threat Intel platformok
- User Behavior Analysis
• Rendszerek ismerete: Sérülékenység management, log elemző, privilegizált user monitoring, hálózatbiztonsági eszközök
• A Local Security Officer munkájának támogatása
• Az informatikai üzemeltető csapat mérnöki támogatása, részvétel új szolgáltatások kialakításában
• IT biztonsági auditok támogatása, IT szabályzatok karbantartása

Kulcs kompetenciák

• Minimum 2-3 év tapasztalat IT biztonsági területen
• Hálózati modellek (OSI, TCP/IP), operációs rendszerek (Windows, Linux) ismerete
• Alapvető script nyelv ismeretek: Python, bash, js
• Biztonsági rendszerek logjainak ismerete: proxy, AV, WAF, IDS, Webserver, DNS
• Security best practicek és eszközök ismerete. A felsoroltak közül minél több: OWASP, OSINT, CC, NIST, KALI, MALTEGO, USSTM, MISTRA

Szükséges "softskillek":
• Jó kommunikációs készség
• Rendszerszemlélet, analitikus szemlélet
• Proaktivitás

Előnyt jelent

• Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
• Felsőfokú, szakirányú végzettség

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes szakmai angol nyelvtudás

• Modern munkakörnyezet, belső kert, közösségi terek, jó lokáció
• Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil háttérrel rendelkező nagyvállalat
• Lendületes, támogató csapat
• Hosszú távú lehetőség
• Szakmai képzések
• Kötetlen munkaidő
• Céges laptop, dolgozói mobil flotta
• Cafetéria, étkezési támogatás
• Családbarát munkahely

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz