Junior SAP funkcionális tanácsadó - Élelmiszeripar - Svájci tulajdonú cég
Budapest 3. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Nemzetközi projektek || Év végi teljesítmény alapú mozgóbér || Utazási lehetőség || Fejlődési lehetőség || Belső tréningek */

Svájci központú, SAP Gold partner keresi junior SAP funkcionális tanácsadó kollegáját. A vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó cég főként piacvezető élelmiszerpari nagyvállalatok számára kínálja megoldásait. Öt országban képviselteti magát, és jelenleg a hazai kihelyezett vállalat csapata kíván bővülni.
Az új kolléga egy 20 fős csapatba kerül náluk, ahol lehetősége nyílik majd hosszútávú, nemzetközi projekteken dolgozni.
Pályakezdő jelölteket is várunk mérnök informatikus végzettséggel.

Feladatok:
• SAP PLM funkciók tesztelése (receptek, specifikációk, nyersanyagok, gépek témakörben)
• SAP megoldások megvalósítása és támogatása
• A fejlesztőkkel együttműködve új fejlesztések támogatása
• Új fejlesztések tesztelése, módosítások promóciója
• Fejlesztési hibák észrevétele, riportálása, esetleges megoldások javaslata
• Szenior szaktanácsadók munkájának segítése

• Élelmiszermérnök, vegyészmérnök, környezetmérnök, mérnök informatikus, vagy hasonló területen szerzett diploma
• Pontos, precíz munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• SAP területen szerzett tapasztalat (1-2 év)

Előnyt jelent

• SAP ismeret

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Barátságos, professzionális csapat
• Rugalmas munkahely
• Open office
• Betanítás, mentorálás, belső tréningek
• Külföldi workshopok (Berlin, Svájc)
• Utazási lehetőség
• Előrelépési lehetőségek
• Év végi teljesítményértékelés alapú mozgóbér
• Egészségbiztosítási tagság

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz