Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Adatbázis fejlesztő - Oracle - 3 év tapasztalattal - Közigazgatási szektor
Budapest 13. kerület

Részletes leírás

/* PL/SQL fejlesztő || Alkalmazott || Alapfokú angol */

Partnerünk jelentős szerepet tölt be a hazai közepes és nagy (akár országos) informatikai rendszerek fejlesztésében, üzemeltetésében és szervizelésében.
A cégnél elsősorban Java technológiát használnak, Spring, Oracle SQL, MongoDB fejlesztői környezettel.

Jelenleg Oracle adatbázisok fejlesztésében tapasztalt kollégájukat keresik.

Feladatok:
• Új és meglévő többrétegű informatikai rendszerek adatbázisainak tervezése és fejlesztése
• Adatmigrációs folyamatok tervezése
• Üzleti folyamatok alapján eseti lekérdezések készítése
• Együttműködés az adatbázis adminisztrátorokkal
• Tesztelés támogatása, hibajavítás
• Lekérdezések optimalizálása

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú végzettség IT területen
• SQL alapú relációs adatbázis-kezelő rendszerek fejlesztői szintű ismerete
• 3 év Oracle adatbázis fejlesztési tapasztalat, (PL/SQL)
• Oracle adattárolási technológiák ismerete
• ORM technológiában,
OO adatmodell alapú adatbázis tervezésben szerzett jártasság
• Adatbázis hangolásban és migrációban szerzett tapasztalat

• Magas rendelkezésre állású (HA, LB) komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett tapasztalat
• Részvétel Oracle tanfolyamokon
• Power Designer, Toad, Enterprise Architect használata
• UML ismeret
• Agilis módszertan ismerete
• Magasabb szintű angol nyelvtudás
• TFS, SVN vagy GIT verziókezelő használata

Szükséges nyelvtudás

Alapfokú angol (írás, olvasás)

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Változatos sokrétű feladatok
• Megoldás-orientált légkör

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél egy körös, a szakmai interjút követően megtörténik az ajánlatadás.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz