Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Standard és senior adatbázis adminisztrátort keresünk Oracle-ös környezetbe, nagyvállalati partnerünkhöz!
Budapest, 13. kerület

Részletes leírás

Szeretnél egy összetartó, szakértői környezetben dolgozni?
A cég Közép-Kelet Európa legnagyobb kormányzati infokommunikációs szolgáltatója, Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.

Feladatok:
• Oracle adatbázisok adminisztrálása (9i, 10g, 11gR2) OEL és Windows Server valamint Solaris platformokon, nagy méretű > 1 TB adatbázisokkal
• Oracle RAC, Data Guard üzemeltetése
• Adatbázisok magas rendelkezésre állásának biztosítása
• Proaktív üzemeltetési feladatok (mentés, monitorozások kialakítása)
• Üzemeltetési tesztelésben részvétel
• Fejlesztők munkájának támogatása

• Minimum 3 éves szakmai múlt Oracle adatbázis adminisztrálása kapcsán
• Oracle Database 11g Administrator Certified Professional (OCP) minősítés
• Oracle SQL és PLSQL terén szerzett jártasság
• Oracle szoftverek (RDBMS/ClusterWare) telepítésében, konfigurálásában szerezett tapasztalat
• Automatizálások végrehajtása Bash scriptek alkalmazásával

• Oracle 12c ismerete valamint Oracle adatbázis upgrade tapasztalat
• Egyéb Oracle termékek ismerete (Oracle EBS, Oracle VM, Cloud Control, Streams, Golden Gate)
• Oracle Certified Associate vagy Oracle Certified Professional minősítés (9i-11g)
• Oracle Database 11g Performance Tuning Certified Expert (OCE) minősítés
• RedHat/Oracle Enterprise Linux/Solris/Windows Server üzemeltetés területén való jártasság
• TCP/IP hálózat ismeret
• Egyéb relációs adatbáziskezelők ismerete: MySql, Postgres/Enterprise DB,
• Nagios/Icinga alapú monitorozás ismerete
• Szakmai felsőfokú végzettség
• Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvű szakmai anyagok megértése

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Vonzó alapbér, kiegészítve az alábbi béren kívüli juttatásokkal:
• BKK bérlet
• Nettó 6,000,- Ft/hó készpénzes kifizetés
• Nettó 160,000,- Ft/év SZÉP kártya juttatás
• Mobil telefonkeret: nettó 5,000,- Ft/hó
• Iskolakezdési támogatás (2017. évben nettó 38,000,- Ft/gyermek)
• Jelentős készenlét/ túlmunka kifizetés várható (havi 1 hét készenlét)

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz