Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior alkalmazás üzemeltető Egerben (PL/SQL, Java tudással)
Eger
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Stabil középvállalat részére keresünk alkalmazás üzemeltető szakembert a cég egri telephelyére.

A cég az üzemeltető és technológiai tanácsadói üzletágban üzemel, kiskereskedelmi IT megoldások környezetében, ügyfeleit a világ legsikeresebb kiskereskedői között tartják számon.

Feladatok:
- kiskereskedelmi üzletláncok komplex ERP IT rendszereinek távfelügyelete, támogatása, üzemeltetése
- problémamegoldás, fejlesztések az ügyféligények alapján
- szükség esetén technikai segítségnyújtás, háttértámogatás
- alkalmanként rendszerüzemeltetői feladatok elllátása

Minimum elvárt tudás:
- Számítástechnika területén szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
- 0-2 év ennek megfelelő szakmai tapasztalat
- adatbázis struktúrák ismerete
- PL/SQL programozási nyelv ismerete
- Pro C nyelv ismerete

Kulcs kompetenciák

PL/sql, C nyelv, adatbázis struktúrák

Előnyt jelent

-Oracle ismeret
-Java fejlesztő eszközök, fejlesztési keretrendszerek ismerete

Szükséges nyelvtudás

kiváló szóbeli angol kommunikáció

Munkavégzés helye

Eger

megfelelő szakmai ismeretek megszerzését követően külföldi utazási lehetőség; az Oracle, SUN és IBM legmodernebb és legkomplexebb szoftver-rendszereivel ismerkedhet meg, versenyképes bér, kellemes munkakörnyezet, fejlődési lehetőség

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz