Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Adattárház specialista (3. kerület)
Budapest, 3. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Adattárház specialistát keresünk, akinek hobbija és munkája a BI (Business Intelligence - Üzleti Intelligencia) megoldások kezelése.

Nézzük a munkahelyet:

A modern iroda nagyon szép, inspiratív környezetben van, szinte a Duna-parton, Budapest 0. kilometer kövétől 30 percre BKV-val.
Kerékpárral és autóval is könnyű megközelíteni, mindkét jármű számára könnyen találsz parkolót.
Van saját éttermük, ráadásul még jól is főznek. Ha máshoz támadna kedved, a kollegákkal ki tudtok menni a közelbe is enni.
Ha szeretnéd ledolgozni az ebédet és odafigyelsz az egészségedre, választhatod az edzőtermet vagy futhatsz a Duna-parton.
A kollegák jókedvére és a társadalmi szerepvállalásra is figyel a cég, szoktak lenni csapatépítő rendezvények és CRS tevékenység is.

Ha szeretnéd továbbképezni magad, lehetőséged van tréningeken, tanfolyamokon részt venni.
A cég támogatja az angol nyelvtanulást, különösen azért, mert külföldi projekteken is dolgozhatsz és külföldi kollegákkal is gyakorolhatsz.
A juttatási csomag igen bíztató, a cafeteria összeválogatható kedved szerint.

A feladatkör:

Az adattárház specialista feladata az Üzleti Intelligencia (Business Intelligence - BI) megoldások üzembe helyezése és üzemeltelése lesz az anyacégen és nemzetközi leányvállalatain belül.
A projektek során belső csapattagokkal és külső fejlesztőkkel kell a kapcsolatot tartani, az üzleti követelmények begyűjtésétől és megértésétől kezdve egészen az átadásig és a sikeres lezárásig.
A feladatok és státuszok dokumentálása valamint a futó rendszerek monitorozása szintén a napi feladatok közé tartozik.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

• felsőfokú szakirányú végzettség
• minimum erős középfokú nyelvtudás szóban és írásban
• 3-5 év BI implementációs oldali vagy konzultációs projekttapasztalat
• SQL ismeretek
• Adatintegráció és Integration Services (SSIS) ismeretek
• Adattárház és csillagsémás adatmodellezési ismeretek
• Analysis Services (OLAP) ismeretek
• Excel Pivot tábla és KOCKA függvény ismeret

Előnyt jelent az alábbi technológiák ismerete:

Törzsadatkezelés és Master Data Services,
Data Quality Services,
SSRS,
PerformancePoint,
SharePoint,
PowerPivot,
PowerBI

• SSIS ismeretek

Szükséges nyelvtudás

angol középfok

-versenyképes bér -A kategóriás irodaház céges étterem - céges busz -1 hó bónusz -3 hó után cafetéria

fényképes szakmai önéletrajz az allas[kukac]schonherzbazis.hu-ra küldve